MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

KORUNCUK İLE BAŞBAŞA!

Z Kuşağı Mucitlerine Platin Bilişim’den Destek Sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam eden Platin Bilişim, Koruncuk Vakfı köy evlerinde kalan çocuklara yönelik “sen istersen her şey mümkün” temalı bir resim yarışması düzenledi. Başlama Tarihi: 06.06.2017 Bitiş Tarihi: 06.06.2017
KORUNCUK İLE BAŞBAŞA!

 

Platin Bilişim, destek verdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. Platin Bilişim, son olarak Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na (Koruncuk) bağlı köy evlerinde ikamet eden ve yaşları 10 ile 13 arasında değişen çocuklara yönelik bir resim yarışması düzenledi.

Vakıf tarafından seçilen 25 genç beyinin katıldığı yarışmada köy evlerinde yaşayan çocuklardan “hayatını kolaylaştıracak bir teknoloji icat etmek istesen ne tasarlardın” konulu bir resim çizmeleri istendi.  “Sen istersen her şey mümkün” sloganıyla gerçekleştirilen yarışma ile öğrencilere teknolojiyi sevdirmek, onların yaratıcılıklarını ve özgüvenlerini artırmak;  bilgi ve becerilerini geliştirmeyi teşvik etmek amaçlandı. 

Resim Galerisi