MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Platin Bilişim ‘yaza merhaba’ dedi!

2017 yılı ilk yarısındaki başarılı performansını kutlayan Platin Bilişim, çalışanları, müşterileri ve tedarikçileri ile “yaza merhaba” partisinde bir araya geldi.

 

Platin Bilişim, çalışanları, hizmet verdiği kurumların yöneticileri ve tedarikçi firma temsilcilerinin katılımı ile yaza merhaba partisi gerçekleştirdi.

Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı, partiye katılan çalışanlarına ve konuklarına 2017 yılının ilk altı ayı ile ilgili kısa bir değerlendirme konuşması yaptı. Ayhan Bamyacı, tüm Platin Bilişim çalışanlarına, iş ortaklarına ve müşterilerine teşekkür ederek, “Günlük iş yaşamında fark etmesek de, arka planda görev yapan güvenlik yazılımları şirketleri her gün önemli sayıda ve kritik önemdeki risklere karşı koruyor. Bitmeyen bir mücadelenin yaşandığı güvenlik yazılımı alanında her gün yeni zararlı yazılımların ortaya çıktığı bir dünyada, şirketlerin de bu riskleri bertaraf edecek güvenlik çözümlerine olan ilgisi artarak devam ediyor. Kurumsal firmalar yeni trendleri takip ediyor ve hız kesmeden yatırımlarına devam ediyorlar. İlk altı ayda çok çalıştık, Platin Bilişim olarak, müşterilerimiz ile birlikte çok başarılı işlere imza attık. Elde ettiğimiz bu güzel sonuçlar, çalışanlarımızla, iş ortaklarımızla ve müşterilerimizle birlikte hepimizin ortak başarısı. Bu sebeple, yaza merhaba partimizde tüm paydaşlarımızla bir araya gelmek ve birlikte kutlamak istedik.” dedi.

Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı ve Satış Direktörü Pınar Bamyacı’nın ev sahipliğinde, kendi konutlarının bahçesinde düzenlenen partide DJ müzik eşliğinde eğlenen davetliler, karaoke performansı ile eğlenceli anlar yaşadılar. Barbekü partisi olarak düzenlenen etkinlikte, ev sahiplerinin aslen Kayserili olmasının da etkisi ile yöresel Kayseri yemekleri de ikram edildi. İş ortamı dışında bir araya gelen davetliler, birbirleri ile sohbet etme fırsatı buldu.