MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

ABH* Platin Bilişim Uzmanlığında Anadolu Bilişim’de Arşiv Projesi ile Gelen Verimlilik

21 Temmuz 2016 | ICT Hedef: Hem kendisi, hem de müşterileri için yüksek performans sunan stabil bir çözüme ihtiyaç duyan Anadolu Bilişim, farklı arşivleme çözümlerini test ettikten sonra iş süreçlerini iyileştireceklerine inandıkları Symantec Enterprise Vault’u tercih etti. Platin Bilişim mühendisleri tarafından sağlanan destek sayesinde Anadolu Bilişim’in yerel Microsoft Exchange sistemlerine Symantec Enterprise Vault kurulumu gerçekleşti.

Ayrıntılar için aşağıdaki PDF versiyonunu indirin

Pınar Bamyacı

Enerji sektöründe liberalleşen bir piyasa ile karşı karşıyayız. Dolayısıyla piyasadaki güvenlik tehditlerinin önemi yeni yeni ortaya çıkıyor. Biz de bu alandaki potansiyel müşterilerimiz için olabildiğince esnek çözümler sunmaya gayret ediyoruz. Günün sonunda şirketlerin tek bir yerden hizmet almasını, bakım, onarım ya da problem çözümü gibi durumlarda tek muhatapları olmayı istiyoruz.

Pınar Bamyacı Satış Direktörü, Platin Bilişim