MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Honda Türkiye'nin Verileri Platin Bilişim ile Güven Altında.

24 Mayıs 2016 | Otomotiv "Çok memnun kaldığımız DLP projesi sonrasında tüm Symantec ürünlerinin Lisans yenilemeleri ve Bakım-Destek Hizmetleri konusunda da Platin Bilişim’le çalışmaya başladık. Ayrıca e-posta arşivleme konusu ile ilgili de Enterprise Vault projesi yapılarak tüm maillerin arşivlenmesini sağladık.”

Ayrıntılar için aşağıdaki PDF versiyonunu indirin

Çiçek Doğan

"Pazarlama ve iletişim tekniklerinde her zaman insan odaklı dokunuşlarla; fijital pazarlama ilkeleri ile hareket etmekteyiz. İçinde bulunduğumuz dinamik pazar bileşenleri ve sektörün futüristik lokomatifleri bizleri pazarlama ve iletişim çalışmalarında innovasyon temelli ve orijinal kılıyor. "

Çiçek Doğan ER Danışmanı, Pazarlama Müdürü, Platin Bilişim