MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Hepsiburada.com, Platin Bilişim’le Güvenlik Zekasını Artırıyor!

27 Temmuz 2016 | Perakende "Platin Bilişim’le uzun yıllara dayanan bir işbirliğimiz var. Yedekleme çözümüyle başlayan ve log yönetimi çözümleriyle devam eden çalışmamızı ilerleyen yıllarda da sürdürmeyi istiyoruz.” Deniz Aksu, Hepsiburada.com Sistem ve Ağ Müdürü.

Ayrıntılar için aşağıdaki PDF versiyonunu indirin

Pınar Bamyacı

Enerji sektöründe liberalleşen bir piyasa ile karşı karşıyayız. Dolayısıyla piyasadaki güvenlik tehditlerinin önemi yeni yeni ortaya çıkıyor. Biz de bu alandaki potansiyel müşterilerimiz için olabildiğince esnek çözümler sunmaya gayret ediyoruz. Günün sonunda şirketlerin tek bir yerden hizmet almasını, bakım, onarım ya da problem çözümü gibi durumlarda tek muhatapları olmayı istiyoruz.

Pınar Bamyacı Satış Direktörü, Platin Bilişim