STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Veritas Risk Advisor

Felaket Kurtarma (Disaster Recovery), iş sürekliliğinin sağlanması için bir arıza veya felaket durumunda (deprem, sel vb.) bilişim sistemlerinin kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam etmesini, felaketin mümkün olan en sorunsuz ve kayıpsız şekilde atlatılmasını sağlamak amacı ile müşterilerimize özel olarak sunulan kurtarma çözümüdür.

VRA, HA ve DR ortamını analiz eder ve kullanıcılara bir portal sağlar. Bu portal depolama birimine ilişkin HA/DR risklerini gösterir. Veri güvenliği sadece verilerin bulunduğu lokasyonlarda sağlanmamaktadır. Bir felaket anında, verilerin bulunduğu lokasyon devre dışı kaldığı durumda; uzaktaki ikinci bir lokasyonda verilerin hazır halde bulunması gerekmektedir. Platin Bilişim, bu konuda “Veritas Infoscale” ve “Veritas Volume Replicator” ile hizmet vermektedir.

Veritas Risk Advisor ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?