STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Phishme

Phishme® atak vektörlerine karşı ,lider insan odaklı oltalama savunma çözümleri sağlayıcısıdır. Phishme'nin saldırı zekası platformu çalışanlarınızın saldırıları teşhis etme, raporlama, ve önleme konusunda aktif bir savunma mekanizmasına dönüştürmektedir.

Genel Bakış - Phishme

Detaylı bilgi: https://phishme.com/wp-content/uploads/2016/11/Data-Sheet-Overview.pdf)

Açık vizyoner yaklaşımımız sayesinde, Phisme güvenlik teknolojisini kolay bir biçimde, ölçülebilir somut neticeler ile entegre etmektedir ve böylelikle kurumunun karar verme mekanizmasının bir parçası haline getirmektedir. Phishme’nin müşteri portfoyü, genel sektör, enerji, finansal hizmetler, sağlık, perakende gibi ana sektörleri kapsamaktadır. Bunun dışında 1000 farklı müşterisi vardır.

PhishMe Simulator™ (Detaylı bilgi: https://phishme.com/product-services/simulator/)

Oltalama Saldırılarında Çalışan Hatası Riskini Azaltın:

Phishme Simulatorü, endüstri çapında geçerliği kanıtlanmış bir davranış bazlı metodoloji kullanmaktadır. Böylelikle çalışanları, oltalama girişimlerine karşı daha bilinçli davranmaya sevketmektedir. Yani en büyük zayıflıkları en önemli savunmalara çevirerek kuruma katkı sağlamaktadır. SaaS bazlı şartlı platformlar gibi Phishme Simülatörü, özel oltalama atakları simüle ederek; seneryolar oluşturur, gerçek dünyadaki gibi bu seneryoları uygular. Böylece,

• Yaygın Oltamala Atakları

• Sosyal Mühendislik Atakları

• Kötü yazılım içeren Ekler

• Uzaktan kontrollü Saldırılar

• İleri Seviye Oltalama Saldırıları önlenmiş olur.

Phishme Simulatorü,Yönetimi oldukça kolay, kullanıcı dostu ve derin ölçütlere sahip bir üründür. İstatistik ve raporlama araçları ile size güvenli sonuçlar sağlar. Çözümleri ile size ileri seviye saldırı senaryoları ile dahi oltalama saldırılarına karşı hazırlar. Çok dilli, HTML özellikli, video ve oyun modülleri olan geniş kütüphanesinden faydalanabilirsiniz. 

Phishme Raporlayıcısı™ (Detaylı bilgi: https://phishme.com/product-services/reporter/)

Tüm çalışanlar için basit raporlama:

Phishme Raporlayıcısı, şüpheli e-mailleri kullanıcıya mail ortamında sunan kullanıcı dostu bir e-mail uygulamasıdır. Kullanıcı tarafından üretilen raporlar, incelenmek üzere, mesajın gövdesi ve ekleriyle beraber güvenlik ekiplerine iletilebilir. Yani rapor ileri seviye güvenlik analizleri ve vaka analizleri için kullanılabilir düzeydedir. Raporlama standart Phishme Simülatörü lisansına dahildir ve kullanıcılara saldırı zekası vizyonu kazandırmayı amaçlamaktadır. Popüler e- mail çözümleri olan Outlook, Office 365, Gmail ve IBM Notes ile çalışabilmektedir.

Phishme Intelligence™ (Detaylı bilgi: https://phishme.com/product-services/phishing- intelligence/)

Oltalama Saldırı Zekası

Ayrı bir ürün olarak satın alınabilen ya da Phishme çözüm suitine entegre şekilde kullanılabilen Phishme Intelligence, insan odaklı yüksek kapasiteli bir saldırı zekası ürünüdür. Güvenlik ekiplerinin, mevcut saldırıları farketmesi, bloklaması ve araştırmasında büyük bir rol oynamaktadır. Saldırılardan elde edlien veri birçok farklı formda etkin bir biçimde fayda sağlayabilmektedir:

• En büyük tehdit odaklarınıza karşı geniş çaplı analizler yürütebilir ve okunabilir raporlar sunar,

• Güvenlik cihazlarının içine yerleştirilmiş cihazlar tarafından okunabilen saldırı zekası raporlar sunar,

• SaaS kötü amaçlı saldırılara karşı, oltalama araştırmaları yapar ve araştırma uygulamaları sunar,

• Oltalama savunması neticelerini iyileştirir ve atakları azaltır. Global bir güvenlik ekibinden en iyi sektörel uygulamaları sunar,

Phishme Triage™ (Detaylı Bilgi: https://phishme.com/product-services/triage/)

Oltalama Vaka Araştırmaları:

Phishme Triage, güvenlik operasyonlarına izin veren ilk oltalama vaka araştırması platformudur. Oltalama mailleri ile kimlik tanımlama, özelleştirme ve tehditlere karşı savunma mekanizmanızı otomize eder. E-mail yoluyla gerçekleşen saldırılarda, güvenlik araştırmacısının gerek duyduğu tüm analiz ve detay raporlarını hemen hemen gerçek zamanlı sağlamaktadır. Phishme Raporlama aracı sayesinde, direk ya da dış kaynaklardan gelen tüm çalışan tehdit raporlarını konsolide eder ve özelleştirir. Sanal ve bulut tabanlı ortamlara uygundur. Mevcut SIEM sisteminize kolayca entegre edilebilir.

Phishme ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?