STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Palo Alto

Palo Alto Networks, ağınızı güvence altına alıp giderek daha karmaşık ve hızlı bir şekilde artan sayıda uygulamayı güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlayan güvenlik platformuyla yeni nesil ağ güvenliğini oluşturmuştur.

Palo Alto Networks, ağınızı güvence altına alıp giderek daha karmaşık ve hızlı bir şekilde artan sayıda uygulamayı güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlayan güvenlik platformuyla yeni nesil ağ güvenliğini oluşturmuştur. Bu platformun temelinde, yüksek düzeyde optimize edilmiş bir donanım ve yazılım mimarisi kullanılarak, güvenlik duvarındaki uygulamalar, kullanıcılar ve içerik üzerinde görünürlük ve kontrol sağlayan yeni nesil güvenlik duvarı bulunmaktadır. Yeni güvenlik ihtiyaçları, Yeni Nesil Güvenlik Duvarı, Gelişmiş Uç Nokta Koruması, Gelişmiş Tehdit İstihbaratı ve bulut güvenliğini benzersiz şekilde entegrasyonunu ile sağlamaya çalışmaktadır.

PAN Yeni Nesil Güvenlik Platformu

Palo Alto Networks Yeni Nesil Güvenlik Platformu, başarılı siber saldırılara karşı önlenmesini sağlayan dört temel özelliğe sahiptir: 


     

1.Yerleşik entegrasyon. Single-Pass mimarisi pozitif bir şekilde uygulama, kullanıcı ve içerik bilgilerine göre atak etki alanın azaltılmasını amaçlar. Tüm katmanlarda analizi tek seferde yaparak, orkestrasyon ve görünürlük sağlayarak güvenliği sağlamaktadır. Sadece firewall katmanında sınırlı kalmayıp, uç nokta güvenliği ve bulut üzerinde de güvenliği gerekli istihbarat bilgisi ile yapılandırmaya olanak tanımaktadır.

2.Otomasyon tanımli risklerin insan yerine güvenlik teknolojileri ile ölçeklenmesine imkân vermek için, tehditleri ağ, uç nokta ve bulut ortamlarında gerçek zamanlı olarak güvenliğin sağlanması, kendini değişen şartlara uyum göstermesidir.


 
3.Genişleyebilirlik ve esneklik sadece fiziksel ağlar değil, kullanıcılar ağlardan ayrıldıkça ve kuruluşlar genişledikçe - yeni teknolojiler, ihtiyaçlar karşısında sanal sistemler, bulut güvenliği için tutarlı ve ölçeklenebilir koruma sağlamaktadır. 

4.Tehdit istihbaratı paylaşımı koruma kapsamının etkinliğinin arttırılması, zararlı yayılımının etkinliğinini minimum seviyede tutabilmeyi sağlamaktadır. Korumanın otomatik olarak paylaşılmasını sağlayarak güvenlik etkinliğini arttırmaktadır.

Ürün Videosu