ProxySG

ProxySG

Gelişmiş kalıcı tehditleri önlemek günlük güvenlik operasyonlarının bir parçasıdır.The Bluecoat ProxySG Appliance,Secure Web Gateway Applience ve Cloud Service leri anlık olarak bilinen tehditleri (real time known threats), kötü niyetli kaynakları (malicious sources) ve malnet (zararlı yazılım dağıtan ağlar) ağ geçidinde blocklar.

DEVAMINI OKU
Content Analysis System

Content Analysis System

Bluecoat Content Analysis System, Malware analiz appliance ve ProxySG appliance ile birleşerek gateway üzerinde gelişmiş tehditleri önleyebilirsiniz bu sayede bilinmeyen ve gelişmiş zararlı yazılımlara(malware) karşı networkünüzü kuvvetlendirirsiniz. Net sonuç olarak şirketinizi korkuların ötesine taşıyarak olasılıklara yoğunlaşabilirsiniz.

DEVAMINI OKU
Malware Anaysis Appliance - ATP

Malware Anaysis Appliance - ATP

Malware Analysis teknoloji, Bluecoat Content Analysis System ve Security Analytic Platform ile entegre olarak sisteminizi simule ederek kaçak malware(zararlı yazılımlar) ı tespit eder ve daha hızlı bir şekilde anormallik tespiti için özelleştirilmiş sanal ortamları kullanır.

DEVAMINI OKU
SSL Visibility Appliance

SSL Visibility Appliance

SSL Visibility Appliancesı gözetim hattında işler ve kripptolu trafiğe / potansiyel saldırılara görüş sağlar. Bunu yaparken herhangi bir performans düşüşü oluşturmaz. Kriptolu Trafik yoluyla oluşan güvenlik kör noktalarını ortadan kaldırın!

DEVAMINI OKU
Solera – Security Analytics Platform

Solera – Security Analytics Platform

Bluecoat Security Analytics / BLue Caot Güvenlik Analizi en temel güvenlik çözümlerinden biridir. Sofistike ve hedefli salıdırıları tespit etmek ve çözüme ulaştırmak haftalar, aylar ve hatta daha uzun süre alabilir. Incident response ekipleri, hızlıca tüm kaynağa erişebilecek ve atakların tüm boyutarını analiz edebilecek ve mevcut rsikleri minimize edebilecek tam zamanlı araçlara ihtiyaç duymaktadırlar.

DEVAMINI OKU
Mail Threat Defence – Mail ATP

Mail Threat Defence – Mail ATP

Bluecoat Advanced Thread Proctection çözümü; Bluecoat Security, Policy Enforcement Center ve Resolution Center ile entegre olarak savunma ömrü vererek networkünüzü güçlendirir.

DEVAMINI OKU