STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.
Pınar Bamyacı

Enerji sektöründe liberalleşen bir piyasa ile karşı karşıyayız. Dolayısıyla piyasadaki güvenlik tehditlerinin önemi yeni yeni ortaya çıkıyor. Biz de bu alandaki potansiyel müşterilerimiz için olabildiğince esnek çözümler sunmaya gayret ediyoruz. Günün sonunda şirketlerin tek bir yerden hizmet almasını, bakım, onarım ya da problem çözümü gibi durumlarda tek muhatapları olmayı istiyoruz.

Pınar Bamyacı Satış Direktörü, Platin Bilişim

Ozan Özkara

Ağ üzerinde uygulama ve ayrıcalıklı hesap güvenliği üzerinde simüle etme yoluyla verilerinizin karmaşık bilgi güvenliği risklerine karşı güvende olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Kurumunuzun veri güvenliği ve bütünlüğünden sorumlu olduğunuzu unutulmamalısınız. Gelin bunu birlikte keşfedelim.

Ozan Özkara İş Geliştirme Müdürü, Platin Bilişim