KURUMSAL

İstanbul merkezli bir bilişim firması olarak 2001 yılında kurulan Platin Bilişim; IBM, Symantec, Veritas, Bluecoat, HPE, Veeam, Fireeye, Cyberark, Vasco, Hitachi, Backbox, Mazebolt, ve Transvault markalarının Güvenlik ve Erişebilirlik çözümlerini, Platin mühendisliği, bakım ve destek hizmetleri ile beraber sunmaktadır. Platin Bilişim; İstanbul merkez ve Ankara şube ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Genel Müdürün Mesajı

“2016 itibarıyla Türkiye yerel Qradar piyasasında büyük bir iş hacmine sahibiz. Avrupa, Orta Asya ve Afrika’daki firmalara sektörel tecrübemiz, güvenlik birikimimiz ve rekabetçi tekliflerimiz yoluyla işbirliği ve işortaklığı sunarak yardım etmek istiyoruz.” Ayhan Bamyacı.

Değerli İş Ortağımız,

Öncelikle çalışma ortaklarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz çalışmalarda kalite ve işimize odaklanma bizim için temel noktalardır. İş ortaklarımız için tüm zorlu projelerimizde dahi çalışkan ekibimiz ve işimize inanan çalışma ruhumuz ile başarıyı yakalamayı bir hedef olarak belirlemiş durumdayız.

Platin Bilişim olarak; herzaman kaliteli hizmet ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek çalışma biçimimiz oldu. Önümüzdeki dönemde de bu çalışmalarımıza aynı şekilde devam edeceğiz ve güvenli adımlarla büyüyeceğiz.Bu yolda ilerlerken en büyük destekçimiz olan sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına daha çok çalışacağız. Hedeflerimize ulaşabilmek için temel değerlerimiz; her zamanki gibi insan odaklı yaklaşımımız çerçevesinde yenilikçilik, sinerji, kalite ve çok çalışmak olacak. Başladığımız her projede eksiksiz ve sürekli hizmet yaklaşımımız, tüm işlerimizi detaylı bir biçimde ele alarak; iş yapış biçimlerimize dair değerlerimizi korumamız ve geliştirmemiz bizleri farklı kılan en önemli noktalardır.

Bugüne kadar Platin Bilişim olarak gerçekleştirdiğimiz büyümeyi sizlere de borçluyuz. Bunun için iş ortağımız şeklinde yanımızda olmanızı ve bizlere olan desteğinizi önemsiyoruz. Yatırımlarımızı da size olan sorumluluğumuzun bilinci ile sürdürerek büyüyeceğimizden eminiz. Önümüzdeki dönemde, geleneksel kalıpların yıkılarak; sektördeki büyük oyuncuların değişeceğini şimdiden öngörebilmekteyiz.

İnsanların bilişim teknolojileri taleplerinin daha ziyade servis talebi şeklinde ortaya çıkacağını düşünmekteyiz. Bu süreçte güvenlik teknolojileri de önemini artıracaktır. Hız ve servis kalitesine verilen önem giderek daha da önemli bir hale gelecektir. Bu kapsamda; Platin Bilişim’in güçlü kadrosu ile sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti, ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde sunmaya devam edeceğiz.

Platin Bilişim Genel Müdürü
Ayhan BAMYACI

Ayhan Bamyacı

"Kamunun varoluş sebeplerinden biri de vatandaşların toplu ve ortak ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu ihtiyaçlar başta iç ve dış güvenlik şeklinde ortaya çıkmış, daha sonra ise teknolojinin gelişmesi ile vatandaşların bilgi ve veri güvenliği de buna eklenmiştir. Böylelikle kamunun üzerindeki iş yükü artmış, etkisizlik noktaları ortaya çıkmıştır. Gerek idari yerinden yönetim, gerekse siyasi yerinden yönetim noktaları bakımından ve özellikle hizmet yerinden yönetimi açısından veri güvenliği ayrı bir önem kazanmaktadır"

Ayhan Bamyacı Genel Müdür, Platin Bilişim