ÇÖZÜMLER

Kurumların en değerli varlığı günümüzde “bilgiye” dönüşmüş “veri” leridir. Platin Bilişim “Veri Koruma” ve “BT Güvenlik” çözümleri ile müşterilerinin değerli bilgi varlıklarını korumaktadır. Konusunda Dünya’nın en başarılı çözümleri Platin mühendisliği ile entegre olarak sunulmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ve yüksek mühendislik deneyimi ile A'dan Z'ye kadar gerekli altyapının sürdürülebilir bir biçimde devamlılığı için gerekli teknoloji ve hizmetleri sağlanmaktadır.

Tekilleştirme Donanımı

Platin Bilişim sunduğu yazılım çözümleri ile beraber en iyi şekilde çalışacak donanımı da Platin marka ve güvencesi ile temin edip, tek bir noktadan destek ve bakım sürdürülmesine olanak sağlayabilir.

Uygulamaya özel donanım ile, uygulama ve donanım en yüksek performansta çalışabilecek şekilde bir altyapı hazırlanması hedeflenmiştir. Özellikle yüksek kapasite ve genişleme gerektiren uygulamaların donanım ihtiyacının en uygun donanım üzerinde çalışması iş yükü ve maliyet anlamında büyük kazançlar sağlayacaktır. Platin Bilişim projelendirme safhasında kapasite ihtiyaçlarına göre önceden test edilmiş donanımlar ile performans, genişleyebilirlik ve stabilite avantajları sağlayabilir.

Sunulan donanımlar; ilgili vendor’un ürettiği özel donanımlar (appliance) olabildiği gibi, tüm yedekleme yazılımları ile çalışan “Deduplication Disk” donanımları veya Platin’in özel olarak tasarladığı “Appliance”ları olabilmektedir.

Uygulama veya donanımda yaşanacak sorunlar neticesinde açılması gereken problem kayıtlarını Platin Bilişim kendi uygulamaya özel donanımları ile merkezi olarak yöneterek destek süreçlerini hızla sonuçlandırma imkanı sunar.

Tekilleştirme Donanımı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?
Mehmet Bayram

Şirketinizde örneğin iş başvurusundan müşteri memnuniyet programına kadar kayıt almak için kullandığınız her çeşit maktu formlar, müşteri kayıt sistemleriniz, internet uygulamalarınız, insan kaynakları sistemleriniz, e-posta sistemleri üzerindeki kayıtlarınız, analitik ve raporlama uygulamalarınız, satış ve operasyon sistemleriniz gibi pek çok farklı yöntemle veri işliyor olabilirsiniz. Bu noktada yasaya uyumlu yatırım planını devreye almanız gerekiyor.

Mehmet Bayram İş Geliştirme Müdürü, Platin Bilişim