ÖDÜL

IBM'den 4. ÖDÜL!

Detaylar İçin Tıklayınız!
PRODUCT

Enterprise Vault Suite

Detaylı Bilgi
PRODUCT

Symantec EDR!

Detaylar:

Biz Kimiz?

Platin Bilişim; veri güvenliği ve erişilebilirlik konularında en modern çözümleri sunan, Dünya'nın lider markaları ile çalışan başarılı projeleri ile sektöre öncülük eden bir teknoloji firmasıdır.

İstanbul merkezli bir bilişim firması olarak 2001 yılında kurulan Platin Bilişim, IBM, Veritas, Symantec + Blue Coat, Palo Alto, Rapid 7, Vasco, Fireeye, Mazebolt, Transvault, Hitachi Vantara, Attivo, Thycotic, Forescout, Gurucul, SailPoint  ve Seclore markalarının güvenlik ve erişebilirlik çözümlerini sunmaktadır.

Siber Olaylara Müdahale

Veri Koruma

Güvenlik Altyapı Çözümleri

Son Kullanıcı ve Erişim Güvenliği

Profesyonel Hizmetler

Uyumluluk Çözümleri

Stratejik İş Ortaklarımız

Dünya’nın lider veri koruma markaları ile marka ortaklıklarımız vardır ve giderek genişleyen ürün yelpazemizde bu kapsam daha da genişleyecektir. Size özel butik çözümler sunabilmek için hedeflerimize ulaşmayı ve stratejik işbirliklerimizi sürdürmeyi vizyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz.

Ayhan Bamyacı

“Gelecekte kullandığımız ürün ve hizmetin arkasında yapay zekâya dayalı veri merkezli uygulamalar olacak. Platin Bilişim bu alanda geleceği şekillendiren önemli bir şirket ve şimdiden birçok alanda varlık göstermeye başladı. Yapay zekâ sağlık, havacılık veya hizmet sektöründe öne çıktığı gibi geleceğin en önemli ve hayati konularının başında yer alan siber güvenlik alanında da yoğun olarak kullanılacağına şüphe yok.”

Ayhan Bamyacı Genel Müdür, Platin Bilişim

Pınar Bamyacı

Son üç yılda artış görülen WannaCry, NotPetya ve Equifax gibi siber saldırılar, güvenlik yatırımlarını en üst seviyeye çıkarttı. 2020’de veri kaybı önleme, şifreleme ve veri odaklı denetim önem kazanacak. Dünya genelinde 2021’de 6 trilyon USD’lik Cybercrime suç oranı olacağı tahmin ediliyor.

Pınar Bamyacı Satış Direktörü, Platin Bilişim

Mehmet Bayram

Bugüne kadar kendi yazılım ekibimizin çalışmaları ile yabancı üretici firmaların çözümlerini Türkiye’deki mevzuata uygun hale getirmek için ara modüller geliştirdik. Yabancı yazılımlarda bulunmayan birtakım ek fonksiyonlar sağlıyor olmamız da yine müşterilerimizin bizi tercih etme sebeplerinden birini oluşturduğu için şirketimizin geçmişinde önemli bir mihenk taşı teşkil ediyor.

Mehmet Bayram İş Geliştirme Müdürü, Platin Bilişim

Can Topay

Resilient “Incident Response Platform (IRP)” sistemleri, şirketlerin siber ataklar ve bunların neden olduğu risk ve etkiler ile mücadelesinde onlara güç katmakta, başarılarını arttırmaktadır.

Can Topay Teknoloji Direktörü, Platin Bilişim

Pınar Bamyacı

Verimlilik için geliştirdiğimiz kurumumuza özel metrikler var, bunları geçtiğimiz yıl geliştirdik ve bu yıl tamamen ölçümlerimizi bu formülasyon kalıbı üzerinden yürüteceğiz. Yenilikçilik ve özgün prensipli yatırım çerçevemiz 360 derece değerlendirildiğinde; kurumumuzun ciddi bir rekabet avantajı sağlayacağını düşünüyoruz.

Pınar Bamyacı Satış Direktörü, Platin Bilişim

Emre Tatar

Platin Bilişim olarak tüm support süreçlerimizde en ince ayrıntısına kadar detaylı çalışmalar ile süreçlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda müşteri dostu bir marka olarak, ne zaman ihtiyaç olsa teknik gerekiliklerde gerek uzaktan gerekse yerinden desteğimizi sağlıyoruz. Kalite ve güleryüzlü hizmet ile herzaman tüm müşterilerimizin yanındayız!

Emre Tatar Destek ve Operasyon Müdürü, Platin Bilişim

Pınar Sarmısak

Diferansiyel bir denklemi çözme mantığı ile siber güvenlik mantığı birbirine yakındır. Diferansiyel denklemde birden fazla fonksiyon ve bunların değişkenleri arasındaki en küçük değişikliklikler dikkate alınırken; bilgi güvenliğinde de en basit güvenlik açıkları tespit edilip, bu açıkların kapatılması üzerine gidilmelidir.

Pınar Sarmısak Sistem Mühendisi, Platin Bilişim

Ozan Özkara

Ağ üzerinde uygulama ve ayrıcalıklı hesap güvenliği üzerinde simüle etme yoluyla verilerinizin karmaşık bilgi güvenliği risklerine karşı güvende olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Kurumunuzun veri güvenliği ve bütünlüğünden sorumlu olduğunuzu unutulmamalısınız. Gelin bunu birlikte keşfedelim.

Ozan Özkara İş Geliştirme Müdürü, Platin Bilişim

Melih Ödemiş

İş hacmimiz giderek artarken global gücümüzü doğru ve yerinde kullanıyoruz. Güzel fırsatlar yakaladığımız bir dönemdeyiz, teknik uzmanlık seviyemiz ile öne çıkıyoruz ve geniş bir coğrafyada hizmet veriyoruz. Önümüzdeki dönemde yeni bir ürün yelpazesi ile müşterilerimiz için yeni fırsatlar ve güçlü işbirlikleri sunacağız. Iş ortaklarımız ile birlikte sürdürülebilir bir büyüme stratejisi ile ilerliyoruz.

Melih Ödemiş Business Development Manager, Platin Bilişim

Elif Yargıcı

Platin Bilişim olarak, müşteri odaklı satış anlayışımız ile geniş bir kitleye hizmet veriyoruz. Çok geniş ürün yelpazemiz ve esnek fiyat politikamız ile tüm ölçekte Kurumsal ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasitemiz mevcut. Satışın anahtarı insan felsefemiz her zaman bizden önce gidiyor ve ürünlerimiz ile sadece satış değil satış sonrasında da Platin Bilişim olarak tüm müşterilerimizin teknik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Elif Yargıcı Unit Sales Manager , Platin Bilişim

Murat Gürocak

Platin Bilişim satış ekibi güçlü ve dinamik kadrosu ile yeni dönemde ivme kazanarak faaliyetlerini artırıyor. Satış anlayışımız her zaman en yeni ve ihtiyaca en uygun çözümleri müşterilerimize sunmak yönünde olduğu için biz ihtiyacınız için sizden önce gerekli fizibiliteyi yaparak size uygun çözümleri sunuyoruz. Satış bizim için bir felsefe ve bu felsefenin olmazsa olmazı ise müşterilerimizi doğru anlamak, çözüm üretmek.

Murat Gürocak Enterprise Sales Manager, Platin Bilişim

Erdem Öcal

Gelecek “Software Define Network (SDN)” yönünde şekilleniyor. Bu da biz güvenlik uzmanlarına iç network’ü kontrol altına almak için bir fırsat sonuyor. Palo Alto, L7’de entegre güvenlik imkanları ile önemli bir oyuncu olarak hayatımızda olacak.

Erdem Öcal Cyber Security Services Manager, Platin Bilişim